Company Logo

Liitu UudiskirjagaTUTVUSTUS

 

 

Targa Tehnika OÜ on asutatud 1994 aastal ja põhineb 100% eesti kapitalil.

Targa Tehnika OÜ  põhitegevuseks on autotöökodade, garaaži-, õli- ja heitgaasi äratõmbe- ning tehnoülevaatuse seadmete maale toomine, paigaldamine, garantiiremont ning hooldus. Lisaks müüme Euroopas valmistatud tulekustuteid ja ohutusveste.

 Meie eesmärgiks on pakkuda klientide vajadustest ning soovidest lähtuvalt parimaid lahendusi.

 Targa Tehnika OÜ koostööpartneriteks on:

  •  Saksamaa üks suurim sõidukite testiliinide, remondi-, hoolduse-, garaaži- ja töökojaseadmete tootja MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co.KG. Omame pikaajalist töökogemust MAHA seadmetega ning meil on MAHA koolituskeskuses väljaõppe saanud personal, mis annab õiguse teostada MAHA seadmete garantiiremonti ja hooldust.
  •  Itaalia ettevõtted Filcar Enginering S.L ja RO & co. S.p.A, kaubamärk WORKY, mis toodavad autotöökodade heit- ja keevitusgaasi ning tolmu äratõmbeseadmeid
  •  Itaalia üks suurimaid garaažiseadmeid valmistav ettevõtte Ravaglioli S.p.A. Nende laiaulatuslik seadmete nimekiri rahuldab ka kõige pretensioonikama kliendi vajadused.
  •  Austria kontsern EFKON AG kuuluv tütarettevõte Intellic GmbH, mis tegeleb EFKON’i poolt toodetud EFAS digitaalsete sõidumeerikute turustamisega.
  •  Venemaa garaažiseadmete valmistaja SIVIK tooteid. Oma kvaliteetsete tõstukite ning rehviseadmete poolest on nad ühed soodsamad.
  •  Poola kvaliteetseid tulekustuteid tootev ettevõte KZWM Ogniochron S.A.

 

Meie tänasteks peamisteks klientideks on tehnoülevaatust teostavad ettevõtted, kellele osutame meie poolt tarnitud ja paigaldatud seadmete hooldus- ja remonditeenust ning gaasianalüsaatorite ning piduristendide justeerimist (kalibreerimine).

Siinjuures loetelu osadest tehnoülevaatusega seotud klientidest: E-Tehno OÜ, TÜV Nord, Targa AS, Hansamarks OÜ, Pikaliiva Grupp OÜ, Jarma Auto OÜ, Center Services OÜ, Ahula TP OÜ, Käpp Grupp OÜ, Profdiagnostika OÜ, Jantech Grupp OÜ, Kohila Tehno OÜ.

Autoteenindustest Volvo Estonia Tallinn, Autotarvete OÜ (Saabi Anti), Aasta Auto, Reval Auto Esindused OÜ jt. 
Partnerid
Powered by Joomla.org!®.